Самокат з надувними колесами від 3 років Puky R 03 L air Black 5200

Дитячий німецький самокат на надувних колесах від 3 років Puky R 03 Black (Пукі Р 03 L чорний/червоний) [5200] купити в Україні, офіційна гарантія 5 років, дилер інтернет-магазині Bobas.ua. Безкоштовна доставка.
Наявність: В наявності
Відправка: 24 години Умови оплати та доставки
4109.00 грн.

Продумані до дрібниць самокати PUKY® виготовляються виключно в Німеччині з 1949 року, чим гарантовано їх традиційно високу якість!

 

Puky R 03 L [пукі ер нуль три ель] – легкий у керуванні самокат з великими пневматичними колесами для дітей від 3 років.

 

ОСОБЛИВОСТІ МОДЕЛІ

У самоката Puky R03 L два великих 9” колеса з пневматичними шинами та англійськими кульковими вальницями у вісях коліс та керма, що гарантує м'який та рівний хід на будь-якому дорожньому покритті. Пневматичні шини забезпечують комфортніше пересування, особливо на парковій плитці. Модель оснащена заднім гальмом. Кермо регулюється по висоті по мірі зростання дитини, а для безпеки долоньок малюка – високоякісні мініатюрні гріпси із захисною окантовкою та спеціальна подушечка на кермі. Надійна сталева рама самокату з антипослизовим покриттям платформи вкрита ударостійким порошковим покриттям. Модель з 2018 року виходить з незмінно яскравим дизайном. В комплекті стильний дзвіночок та підставка для паркування.

 

ХАРАКТЕРИСТИКИ:

- на зріст від 95 до 110 см;

- вага: 5,1 кг (в коробці 5,5 кг);

- регульоване по висоті кермо 64 - 73 см;

- довжина платформи для ноги - 35 см;

- два пневматичних колеса 225 мм (9'');

- безпечні гріпси (діаметр 20 мм);

- стильний дзвіночок;

- ножне гальмо заднього колеса;

- антипослизове покриття на підніжці;

- підставка для паркування;

- максимальне навантаження: 50 кг;

- розмір: 86 х 64-73 х 17 см;

  

Розміри коробки самоката Puky R 03 L:  88 x 16 x 45 см;

 

Гарантія: 2 роки.

Розширена гарантія: 5 років (потребує активації на сайті виробника).

Деталі про те, як активувати розширену гарантію на Пукі, вказано в Гарантійному талоні, який ви отримаєте разом з покупкою і чеком. Гарантійний талон і чек як підтвердження здійснення покупки слід зберігати до закінчення терміну дії гарантії, тобто упродовж 2 або 5 років. При настанні гарантійного випадку потрібно пред'явити Гарантійний талон і чек.

Строк відправки 24 години
Від якого віку 3 роки +
Країна Німеччина
Бренд Puky

Відгуки

Написати відгук

Сергій
09.09.2021
Який кілометраж після зарядки?
Администратор
09.09.2021
Доброго дня! На жаль цей самокат не електричний.