Розвиваюча іграшка-тягучка на присосках Moluk Oogi Угі блакитний, 13 см

Розвиваюча іграшка відкритого типу Moluk Oogi блакитний 13 см. тягучка на присосках з харчового силікону (Молук Огі Угі) [43102] оригінал, купити в Україні недорого, інтернет-магазин Bobas.ua
Наявність: В наявності
Відправка: 24 години Умови оплати та доставки
389.00 грн.
Інші кольори

Oogi блакитний 13 см – незвичайна мотивуюча іграшка від швейцарської компанії Moluk!

Неймовірно цікаві іграшки Moluk відрізняються від всього, що ви раніше бачили! Це привабливі і незрозумілі об'єкти, дивлячись на які не можна однозначно відповісти, для кого вони призначаються і як в них грати. На них немає перемикачів "On" - "Off", немає батарейок і складних інструкцій і вони не мають певного вікового призначення.
Такі іграшки називаються "іграшками відкритого типу" (open-ended toys). Це ті іграшки, які не обмежують дитячу фантазію, а навпаки - допомагають вигадувати десятки нових ігор, в яких персонажі взаємодіють один з одним просто завдяки дитячій уяві, стимулюючи стимулюючи розум, і це прекрасно!

Молук Угі - це швейцарська фігурна іграшка з дивовижними тактильними здатностями! Завдяки присоскам на голові, долонях та ступнях, довгим та пластичним рукам Угі здатен прикріпитися до будь-якої гладкої поверхні!

А ще Oogies – соціальні істоти: вони обожнюютю обійми, люблять об'єднуватися у хороводи та робити неймовірні акробатичні трюки. Їх улюблене хобі – Угі Йога, екстремальний підйом та супершвидке присмоктування до вікна або інших поверхонь!

Усі фігурки Moluk сумісні між собою та разом здатні творити дивовижні речі.

Вік для Угі не має значення!

Розміри: висота 13 см.

Матеріал: харчовий силікон.

Купити іграшку Moluk Oogi ви можете оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині.

Штрихкод 7640153431028
Знижка до 16.01.2023
Строк відправки 24 години
Від якого віку 2 роки +
Країна Швейцарія
Бренд Moluk

Відгуки

Написати відгук