Конструктор LEGO DOTS Солодка киця. Браслет та бірка для валізи 6+, 188 деталей 41944

Конструктор LEGO DOTS «Солодка киця». Браслет та бірка для сумочки чи валізи купити в Україні офіційно - інтернет-магазин Бобас (Bobas.ua) [41944 ]
Наявність: В наявності
Відправка: 24 години Умови оплати та доставки
499.00
374.00 грн.

Крутий набір для створення браслета LEGO DOTS Солодка киця 41944 має в комплекті аж 188 деталей: гнучкий браслет та бірка для сумки з кільцем для кріплення, а також безліч пастельних, яскравих та напівпрозорих плиток для оформлення. Прикрась браслет плитками пастельного кольору, а потім зроби його унікальним завдяки плиткам із різноманітними солодощами. На бірці для валізи ти можеш зібрати милу різнокольорову кицю із гострими вушками. Дизайн легко змінювати залежно від твого настрою. А щоб було ще цікавіше, використовуй додаткові елементи DOTS випуску 6 (продаються окремо).

Оформлення браслетів - це просто та інтуїтивно зрозуміло: набір пропонує дітям два полотна, які вони можуть використовувати для самовираження та гри знову і знову. Відмінно підходить для веселих щоденних ігор, результат яких діти можуть носити на собі або ділитися з друзями. Поєднується з іншими наборами LEGO DOTS!

Діткам від 6 років.

Штрихкод 5702017156125
Строк відправки 24 години
Від якого віку 6 років +
Країна Данія
Бренд LEGO

Відгуки

Написати відгук